tehranservic tehranservic .

tehranservic

تعمير كولر گازي كنوود

 

يكي از برند هاي معروف در كولر گازي برند كنوود است،كه در صنعت تهويه هوا به خوبي عمل كرده است و از ميان رضايت مردمي بالايي برخوردار بوده است.در اين مقاله ميخواهيم به تعمير كولر گازي كنوود بپردازيم،با تهران سرويس همراه شويد.

برند كنوود ساخت كدام كشور است ؟

اكثرا كنوود را به نام يك شركت توليد كننده لوازم خانگي انگليسي مي شناسند شركت كنوود (Kenwood) اولين بار در كشور انگلستان در سال 1947 تاسيس شده است و از همان زمان فعاليت هاي گسترده خود را آغاز كرد.كنوود در همان سال اول فعاليت خود توستر را كه توسط كنت مينارد اختراع شده بود روانه بازار لوازم خانگي كرد و با توجه به اين موضوع كه توستر ها محصول جديدي در بازار لوازم خانگي محسوب مي شدند افراد زيادي جذب شدند تا پي به شركت توليد كننده و تاريخچه توستر ببرند به همين دليل كنوود توانست در مدت زمان كوتاهي معروفيت خوبي را به دست آورد . حدود دو سه سال بعد كنوود محصولات خود را در نمايشگاه بزرگ لوازم خانگي به نمايش گذاشت .بعد از مدتي كه بنيان گذار كنوود يعني كنت مينارد از دنيا رفت شركتي ايتاليايي به نام دلونگي (Delonghi) موفق شد تا شركت لوازم خانگي كنوود را بخرد.
اين شركت در زمينه توليد كولرگازي نيز به خوبي درخشيده است و محصولات اين شركت در سراسر دنيا از محبوبيت زيادي برخوردار است.

 

 

خريد كولر گازي كنوود:

تهران سرويس انواع مدل هاي اين برند محبوب را با ضمانت 5 ساله به مشتريان عرضه ميكند.براي خريد اين كولر گازي با پشتيباني تهران سرويس تماس حاصل نماييد، تا شما را در انتخاب كولر گازي مناسب ياري دهند .

انواع كولر گازي كنوود:

-كولر گازي اسپيلت كنوود
-كولر گازي ايستاده كنوود
-كولر گازي پرتابل كنوود

ويژگي كولر گازي كنوود:

كولر گازي كنوود با طراحي زيبا و در ظرفيت هاي مختلف متناسب با نياز شما مشتريان عزيز به بازار عرضه شده است.
كولر گازي كنوود با بهره گيري از تكنولوژي جديد اينورتر توانسته بسياري از هزينه هاي مصرف برق شما را كاهش دهد.

ظرفيت كولر گازي اسپليت براي مصارف خانگي:

مطمئنا انتخاب و خريد كولر گازي به مساحت متراژ فضايي كه براي خنك كردن نياز هست بستگي دارد.
-بررسي استفاده همزمان وسايلي ديگر با كولر كنوود
-بررسي تعداد خانوار و كساني كه در منزل سكونت دارند.
-بررسي تعداد پنجره هاي داخل خانه و فضاي موجود
-بررسي ارتفاع و بلندي ديوار خانه تا سقف

در بخش زير سعي كرده ايم كه براساس مساحت خانه ها نوع كولري كه نياز هست را ليست كنيم:

مساحت بين ۳۰ تا ۳۷ با ظرفيت كولرهاي ۹۰۰۰
مساحت بين ۳۸ تا ۴۲ با ظرفيت كولرهاي ۱۰۰۰۰
مساحت بين ۴۳ تا ۵۰ با ظرفيت كولرهاي ۱۲۰۰۰
مساحت بين ۵۱ تا ۶۵ با ظرفيت كولرهاي ۱۴۰۰۰
مساحت بين ۶۶ تا ۹۰ با ظرفيت كولرهاي ۱۸۰۰۰
مساحت بين ۹۱ تا ۱۲۰ با ظرفيت كولرهاي ۲۴۰۰۰

 

خدمات تهران سرويس براي كولر گازي كنوود:

-نصب كولر گازي كنوود
-سرويس كولر گازي كنوود
-تعمير كولر گازي كنوود در تهران

نصب كولر گازي كنوود:

نصب كولر گازي كنوود:
براي نصب كولر گازي كنوود ابتدا محل دقيق و مناسب براي نصب را انتخاب نماييد،سپس نصاب كولر گازي تمامي مراحل زير را به دقت انجام خواهد داد:
1-نصب يونيت داخلي در محل مورد نظر
2- اتصالات الكتريكي
3-يونيت خارجي (كندانسور) كولر گازي كنوود را نصب كنيد
4-متصل كردن لوله ها
5-وكيوم كردن كولر گازي
6-شارژ گاز در صورت نياز

هزينه نصب كولر گازي كنوود:

هزينه نصب كولر گازي براي هر مشتري متناسب با ميزان لوله ، عايق، و سيم هاي برق ....متفاوت است و نميتوان يك هزينه ثابت براي نصب كولر گازي در نظر گرفت.با تماس با كارشناسا ما ميتوانيد از هزينه دقيق نصب كولر گازي مطلع شويد.

درخواست نصاب كولر گازي:

براي درخواست نصاب كولر گازي خود به نزديكترين شعبه تهران سرويس در محل سكونت خود تماس حاصل نماييد نصاب كولر گازي در كمتر از يك ساعت در محل حاضر خواهد بود.

سرويس كولر گازي كنوود:

سرويس كردن كولر گازي يكي از مواردي است كه بايد جدي گرفته شود. سرويس كولر گازي به صورت دوره اي باعث خواهد شد كه دستگاه شما سالم و بدون نقص باقي بماند .سرويس كولر گازي هر 6 ماه بايد توسط متخصص كولر گازي انجام گردد.تعميركاران تهران سرويس در كمتر از يك ساعت در محل اعزام ميشوند.

مراحل سرويس كولر گازي كنوود:

شستشوي كولر گازي:

كولر هاي گاري مدام در معرض آلودگي قرار دارند و با گذشت زمان گرد و غبار زيادي روي اين دستگاه قرار ميگيرد. مهمترين خدمات سرويس انواع كولرگازي تميز كردن كولر گازي از گرد و غبار و آلودگي است. با اين كار راندمان و كارايي كولر افزايش يافته و باعث صرفه جويي در مصرف برق نيز ميشود.

شستشوي فيلر هاي كولر گازي:

تمامي فيلتر هاي كولرگازي توسط بهترين سرويس كار كولر گازي درآورده شده و با مواد مخصوص شسته ميشوند. در صورتي كه فيلتر كولر گازي شما فرسوده شده باشد با بهترين نوع فيلتر توسط سرويس كار ما تعويض ميگردد.

تست آمپر كولر گازي:

در صورتي كه آمپر اين محصول ايراد جزيي و يا كلي داشته باشد توسط سرويس كار بررسي شده و اگر نياز به تعمير و يا تعويض داشته باشد متناسب با ميزان خرابي بهترين تصميم گرفته ميشود. اين تست سبب ميشود از خرابي ساير قطعات پيشگيري شده و شما مجبور نباشيد هزينه زيادي براي تعمير انواع قطعات و تعويض آن ها بپردازيد.

نشت يابي و شارژ گاز كولر گازي:

سرويس دوره اي كولر گازي توسط نمايندگي سرويس كولر گازي سبب ميشود شما هر ۶ ماه يكبار تمام قطعات را بررسي كرده و در صورتي كه مشكل جزيي در دستگاه وجود داشته باشد از فرا گير شدن و آسيب رساندن به ساير قطعات پيشگيري كرد.

هزينه سرويس كولر گازي كنوود:

هزينه سرويس كولر گازي براي مشتريان عزيز با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است ، و تنها وجه اشتراك تمامي مشتريان عزيز تهران سرويس ضمانت 6 ماهه خدمات تهران سرويس است .

فوايد سرويس 6 ماهه كولر گازي كنوود :

سرويس مرتب كولر گازي باعث ميشود كولر گازي شما عملكرد بهتري داشته باشد و شما از هزينه هاي زياد تعميرات رهايي يابيد.
سرويس كولر گازي كنوود باعث كاهش مصرف برق شما خواهد شد .

تعمير كولر گازي كنوود:

در هنگام مواجه شدن با خطا و يا هرگونه خرابي در كولر گازي كنوود خود كافيست با متخصصان تهران سرويس تماس حاصل نماييد تا تعميركار مجرب در كمتر از يك ساعت در محل حاضر باشد.

 

مشكلات رايج در كولر گازي كنوود:

-مشكل باد گرم كولرگازي كنوود
-مشكل صداي زياد كولرگازي كنوود
-چك كردن سلامت درب كولر گازي
-شارژ گاز كولر گازي
-شستشوي كولر گازي
-چك كردن فشار گاز كولر گازي
-تميز كردن فيلتر هواي كولر گازي
-هواگيري كولر گازي
-تعمير و تعويض قطعات معيوب
-چك كردن صحت عملكرد كندانسور كولر گازي
-خدمات سرويس ساليانه كولر گازي كنوود
-تايمر دستگاه روشن است، اما كولر نمي تواند بر مبناي آن عمل كند.
-كمپرسور نمي تواند در حالت PSC استارت نمايد.
-كمپرسور روشن مي شود، اما سيستم سرمايشي و گرمايشي آن كار نمي كند.
-كمپرسور راه اندازي مي شود، اما قطع و وصل كولر سريع انجام مي شود.
-كمپرسور استارت نمي كند و صدايي از آن به گوش نمي رسد.
-در حالت Dry يا Auto سرعت فن تغيير نمي كند.
-دستگاه راه اندازي مي شود، اما پي در پي قطع و وصل مي شود.
-سيستم به طور مداوم كار مي كند و ترموستات عمل نمي كند.

تعمير كولر گازي كنوود

خدماتي كه تهران سرويس در زمينه تعمير كولر گازي كنوود به شما ارائه ميدهد :

-تعمير و تعويض قطعات در كولر گازي كنوود
-شارژ گاز كولر گازي كنوود
-تعميرات كندانسور كولر گازي كنوود
-تعميرات پنل داخلي و خارجي كولر كنوود
-انجام سيم كشي و لوله كشي كولر گازي
-جابجايي اصولي كولر گازي كنوود
-نصب اصولي كولر گازي كنوود
-مشاوره خريد كولر گازي كنوود
-تعمير شير برقي و موتور فن كولر گازي
-تعميرات مربوط به ترموستات كولر گازي
-عيب يابي كولر گازي و اسپيلت
-سرويس فصلي و دوره اي كولر گازي
-تعميرات برد كولر گازي كنوود
-خدمات لوله كشي روكار و توكار كولر گازي

تعمير كمپرسور كولر گازي كنوود در تهران :

خرابي كمپرسور مشكلات بسياري را در كولر گازي و اسپليت ايجاد مي كند كه بايد به سرعت آنها را برطرف كنيد. اصلي ترين نشانه خرابي كمپرسور، كاهش سرماي كولر گازي است. در واقع وقتي سرماي اين دستگاه كم مي شود و به اندازه كافي محيط را خنك نمي كند، تعميركاران به عنوان اولين قطعه به سراغ كمپرسور مي روند؛ چرا كه اين قطعه، به نوعي شاخص عملكرد كولر به شمار مي رود. خنك نكردن هم علامت ديگري است كه تيم تعميرات كولر گازي كنوود پيش از ترميم كمپرسور به آن توجه مي كنند. پس از ترميم كمپرسور، عملكرد كولر و روند خنك سازي به حالت عادي باز مي گردد.

شارژ گاز كولر گازي كنوود:

شارژ كولر گازي يك فرايند مهم و موثر است كه بايد در زمان مناسب و به شكل درست انجام شود. براي انجام اين كار بايد اول روش شارژ مشخص گردد كه اين مساله بستگي به مدل كولر و ظرفيت آن دارد. به طور كلي همه انواع كولر گازي و تهويه مطبوع، از گازهاي فريوني مانند R22-R410A-R407A استفاده مي كنند.

براي شارژ كردن كمپرسور، يا از ترازو استفاده مي شود و يا گيج مانوفيلد. البته روش ديگري هم براي اين كار وجود دارد كه براي انجام دادن آن از آمپرمتر استفاده مي شود. تشخيص اين كه كدام روش براي شارژ كولر گازي كنوود شما مناسب تر است، مساله اي است كه نياز به مهارت بالايي داشته و تنها تعميركاران با تجربه قادر به انجام دادن آن هستند. تيم تعمير كولر گازي كنوود ضمن تشخيص به موقع و درست، از بهترين روش براي شارژ گاز اين دستگاه استفاده مي كنند.

علائم كمبود گاز در كولر گازي كنوود:

كاهش قدرت سرمايش كولر گازي
افزايش مصرف برق
يخ زدگي يونيت خارجي كولر گازي
صداي زياد و نا بهنجار در كولر گازي

تعمير كولر گازي كنوود:

تهران سرويس همواره در تلاش است تا با به كارگيري بهترين نيروها در سراسر تهران اسايش و رفاه را براي شما مشترين عزيز در تهران فراهم آورد.تعميركارن تهران سرويس با تعهد و مسئوليت پذيري بالا با قطعات اصل و ضمانت اقدام به تعمير كولر گازي شما خواهند كرد.تيم پشتيباني تهران سروس بعه صورت 24ساعته آماده پاسخگويي به سوالات شما خواهد بود.

سرويس كولر گازي كنوود در تهران:

همانطور كه در مقالات قبلي بارها به آن اشاره كرديم سرويس به موقع كولر گازي از بسياري از هزينه هاي شما را كم خواهد كرد . سرويس كولر گازي كنوود در تهران سرويس با كمترين نرخ در سراسر تهران انجام خواهد گرفت.

تعمير كولر پنجره اي كنوود:

هر گونه خرابي و تعمير و همچنين نصب و جابجايي انواع كولر پنجره اي كنوود را به ما بسپاريد.كولر هاي پنجره اي كه در بسياري از مناطق كه امكان لوله كشي و نصب پنل داخلي برايشان امكان پذير نيست بسيار مورد استقبال قرار گرفته است. هران سرويس با سابقه بسيار زياد در تعمير كولر گازي پنجره اي كنوود آماده ارائه خدمات به شما عزيزان است.

تعمير كولر ايستاده كنوود:

اين كولرها بيشتر در مكان هاي بزرگ اداري و مساجد و شركتها و جاهاي ديگر مورد استفاده قرار مي گيرد. كولرهاي گازي ايستاده كنوود كولرهاي قدرتمندي هستند. اگر به تعمير كولر ايستاده كنوود نياز پيدا كرديد فقط يك تماس با اعزام سرويسكار كولر فاصله داريد.

خريد قطعات كولر گازي كنوود:

اگر شما براي كولر گازي خود نياز به قطعه اصلي داشتيد كافيست با تهران سرويس تماس حاصل نماييد .تهران سرويس تامين كننده قطعات كولر گازي در سراسر ايران قطعه در خواستي را در كمتري زمان ممكن براي شما مشتريان عزيز ارسال خواهد كرد.

راهكارهاي افزايش طول عمر كولرگازي هاي كنوود:

به جرات مي توان گفت كه، نحوه ي استفاده كاربر از كولر گازي نقش تعيين كننده اي در ميزان نياز او به تعميرات كولرگازي كنوود دارد. به منظور افزايش طول عمر دستگاه بهتر است كه همواره ميزان برق ورودي به دستگاه را كنترل كنيد و حتما از دستگاه هاي محافظ استفاده نماييد، همچنين توجه داشته باشيد كه كولر را تمام وقت با نهايت قدرتش روشن نكنيد و حتما در فواصل زماني معين به آن استراحت دهيد. از طرفي بايد به خاطر داشته باشيد كه هرگز به طور هم زمان از كولر آبي و گازي در يك مكان استفاده نكنيد، زيرا عملكرد اين دو دستگاه با هم كاملا متفاوت است و استفاده ي هم زمانشان مي تواند باعث خرابي هر دو دستگاه شود.

فراموش نكنيد كه فيلتر ها و توري هاي كولرگازي را همواره تميز نگه داريد و هر ۳۰ روز يك بار آنها را شست و شو دهيد. در اجراي تنظيمات كولرگازي نيز بايد محتاط باشيد و هرگز در حالت روشن، حالت گرمايش و سرمايش كولرگازي را تغيير ندهيد. اكيدا توصيه مي نماييم كه با مشاهده ي هر گونه اختلالِ هر چند ناچيز، هرگز خودسرانه براي تعمير دستگاه اقدام نكنيد و در هنگام نصب نيز از تجربه و تخصص يك متخصص ماهر كمك بگيريد و اصول كلي دفترچه هاي راهنما را رعايت نماييد.

بهترين زمان براي سرويس كولر گازي چه زمانيست؟

پيشنهاد ما اين است قبل از اقدام به استفاده از كولر گازي خود سرويس كولر گازي خود را انجام دهيد.

هزينه تعمير كولر گازي كنوود:

هزينه تعمير كولر گازي در تهران براي مشتريان عزيز متفاوت است و نميتوان قيمت ثابتي را براي همه ارائه كرد.اما تهران سرويس به شما اين اطمينان را ميدهد كه تمامي نرخ هاي اين مجموعه پايين ترين نرخ بين رقبا و با ضمانت 180 روزه ميباشد ،با اطمينان ما را انتخاب كنيد.

ارور هاي كولر گازي كنوود:

مدل هاي پرتابل:
كد خطا شرح خطا
E1 سنسور دماي محيط چك شود
E2 سنسور پايپ اواپراتور چك شود
E3 پمپ درين چك شود

مدل F:
كد خطا شرح خطا
F1 سنسور دماي محيط چك شود
F2 سنسور پايپ اواپراتور چك شود
F3 سنسور پايپ كندانسور چك شود
F4 موتور فن يونيت داخلي چك شود
E0 كاركرد نرمال
P2 قطع كمپرسور در اثر گرماي زياد
P3 جلوگيري از يخ زدگي

G-floor stand مدل:

كد خطا شرح خطا
E1 سنسور دماي محيط قطع است يا اتصال كوتاه دارد
E2 سنسور كويل اواپراتور قطع است يا اتصال كوتاه دارد
E3 سنسور كويل كندانسور قطع است يا اتصال كوتاه دارد
E6 حفاظت اط يونيت خارجي ) كندانسور (
E8 تجمع گرد و غبار
P4 دماي اواپراتور خيلي پايين يا باالست براي حفاظت كمپرسور
به صورت اتوماتيك خاموش مي شود
P5 دماي كندانسور خيلي باالست براي حفاظت كمپرسور به
صورت اتوماتيك خاموش مي شود
P9 وضعيت حفاظت از يخ زدگي يا سيستم كنترل كننده هواي گرم
خاموش است

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ شهريور ۱۴۰۰ساعت: ۰۴:۳۲:۱۲ توسط:احمدي موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :